Wasabi Racing - WASABI NA MČR V CHEBU ZLATÍ!

Přesně 13 měsíců čekání na vítězství v mistrovském závodě H390 Endurance konečně skončilo. Tým na nejvyšším stupínku stál naposledy loni při prvním závodě sezóny v Sosnové a letos se opět nejvýš postavil tento víkend v Chebu. 

Wasabi Racing tráví na chebském okruhu mimo sezónu spoustu času. Právě zde májí jezdci odjeto nejvíc testovacích kilometrů a právě zde si tím pádem i velmi věří. 


Sobotní závod rozjížděl Petr Kocián a hned po startu se z 6. místa propracoval na druhé, které sice neudržel, ale na čelo závodu neztrácel. První střídání přišlo velmi brzy (po půlhodině závodu) díky safety-kartu a Aleš Burger v závěru svého hodinového stintu dostal Maranello až na první místo, které si tým udržel až do konce závodu s pohodlným náskokem 23 sekund na druhého a více než 1 kola na další posádky. Kromě výkonu obou jezdců měl na tomto fantastickém výsledku velký podíl i celý realizační tým společnosti OK Kart-Maranello, který se na přípravě skvělě fungující techniky podílel, mechanici, kteří v boxech odváděli perfektní práci a asi i trocha štěstí, které v prvním závodě sezóny v Sosnové tak strašně chybělo.

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.